به گزارش تکفارس و به نقل از Bloomberg، اخیراً تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۱۰ منتشر شده که بر اساس آن، بن جسکین (طراح معروف) سعی کرده بر اساس آنها چند تصویر بکشد که نتیجه کار او را می‌توانید در بالا مشاهده کنید.

همان‌طور که می‌بینید، گلکسی اس ۱۰ از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار بوده و در آن طراحی لب به لب به صفحه نمایش طور کامل اجرایی شده است و هیچ حاشیه‌ای ندارد. این نوع طراحی یعنی نه صفحه نمایش اینفینیتی را مشاهده خواهیم کرد و نه حتی ناچ قطره‌ای را.

تا کنون فکر می‌کردیم که سامسونگ می‌خواهد از دوربین سلفی استفاده کند که در صورت نیاز از بالای صفحه نمایش ظاهر شود ولی حالا گویا قرار است دوربین جلو به صورت جداگانه قرار گیرد که توسط صفحه نمایش احاطه شده است.

همان‌طور که می‌بینید، این نوع دوربین ثانویه باعث می‌شود نسبت بدنه به تصویر کاهش یافته و فریم نمایشگر بسیار کمتر شود تا بازی کردن در این دستگاه بسیار جذاب گردد. انتظار می‌رود که اگر شخصی شروع به بازی کردن با این گوشی کرد، اصلاً احساس نکند که در این نمایشگر حاشیه‌ای وجود داشته است.

با این اقدامات سامسونگ می‌توانیم امیدوار باشیم که این کمپانی کره‌ای از بهترین نوع صفحه نمایش در محصولش بهره برده است.

ضمن اینکه به خاطر استراتژی فعلی، هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که از چگونگی طراحی نهایی گلکسی اس ۱۰ با خبر است.

بنابراین می‌توانیم سال ۲۰۱۹ را با اتفاقات هیجان‌انگیزی شروع نماییم زیرا در ماه ژانویه سال آتی میلادی، از پرچمدار بعدی سامسونگ رونمایی خواهد شد.

شما فکر می‌کنید ظاهر گلکسی اس ۱۰ چگونه است؟ نظر خود را با دیگران در قسمت انتهای خبر به اشتراک بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها