شرکت هندی oneplus موفق شد رکورد داشتن بیشترین کاربر به طور همزمان را شکست و این رکورد را در کتاب گینس ثبت کرد.

این شرکت همایشی را در تاریخ اول نوامبر در بمبئی برگزار کرد؛ برخی از شرکت کنندگان در این مراسم از سرمایه گذاران و سهام داران هندی این شرکت بودند و به نظر می‌رسید که oneplus برای این کار خود با برنامه‌ای خاص عمل کرده‌اند و همانطور که به نظر می‌رسید برنامه ریزی خاص آن ها در این مراسم سبب موفقیت این شرکت و گوشی جدید آن ها یعنی oneplus 6T شده است. در این مراسم به غیر از سهام داران اصلی این شرکت از افراد و نمایندگانی از سازمان‌های مختلف هم حضور داشتند که به نظر تاثیر زیادی بر موفقیت این گوشی و شرکت تولید کننده آن داشته است.

بر اساس اطلاعات رسمی شرکت oneplus در تاریخ ۱ نوامبر و در ساعت ۸:۳۰ صبح اولین روز ورود دستگاه به بازار ۵۵۹ نسخه از این گوشی به طور همزمان و در یک زمان شروع به فعالیت کرده‌اند. بر اساس اطلاعات دریافتی این گوشی ها هرکدام در مکان‌های مختلفی شروع به فعالیت کرده‌اند و حتی برخی از این گوشی ها هم در نقاطی با فاصله‌ی بسیار زیاد نسبت به سایر نقاط شروع به کار کرده‌اند. تمامی این موارد سبب شد تا رکورد جهانی جابه‌جا شود و این رکورد در کتاب گینس ثبت گردد.

oneplus در بخش سرویس و خدمات رسانی نسبت به گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است و در حال حاضر می‌تواند به راحتی و با کیفیت و سرعت بسیار بالا تقریبا به همه کاربران خدمات رسانی کند. همواره oneplus درخواست همکاری به چندین شرکت کوچکتر را داده است و همچنین قصد همکاری با شرکت‌های بزرگ دیگر هندی را دارد و با توجه به پذیرش شدن تعدادی از همین درخواست‌ها این شرکت توانسته است سرمایه و سرمایه گذاران زیادی را به این شرکت جذب کند. هم اکنون شرکت oneplus توانسته است  تا با چندین شرکت که تعداد آن ها به بیشتر از صدها شرکت می‌رسد همکاری داشته باشد.

نظر شما کابران تکفارس در رابطه با این موضوع چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها