به تازگی یک منبع خبری در سیستم ثبت علائم تجاری فاش کرد که ایرپادهای آینده‌ی اپل دارای قابلیت رهگیری سلامت و نویزگیر هستند. این قابلیت‌ها  شامل حسگرهای بیومتریک نیز خواهند  بود.

این منبع در گزارشی خبر از ثبت ویژگی‌های جدید ایرپادهای اپل در سیستم علائم تجاری داد. پیش از این اپل در ثبت‌نام قبلی ایرپادهای خود، تنها دسته‌بندی “قطعات و لوازم جانبی صوتی” را عنوان کرده بود و در قسمت  ویژگی‌های محصول نیز تنها “ضبط و پخش صدا” دیده می‌شد. اما حالا به نظر می‌رسد دسته‌بندی‌های جدید “سلامت، تناسب اندام، ورزش و حسگر سلامت” نیز به این محصول اضافه شده است.

منبع خبری نام‌برده شده همچنین استفاده از مکانیسم انتقال داده‌های بیومتریک، حسگر ضربان قلب، حسگر تحرکات بدن و محاسبه‌گر کالری را در ایرپادهای اپل فاش کرد. البته با توجه به فراگیر‌شدن سیستم ارتباطی ۵G احتمال این هم می‌رود که معرفی این دسته‌بندی‌ها برای ایرپاد به این دلیل است که اپل در حال ساده‌سازی داده‌ها و همگام سازی ایرپاد با سیستم اپل واچ است تا به طور نزدیک‌تری این دو محصول با هم در ارتباط باشند.

اپل همچنین دسته‌‌بندی دیگری نیز تحت عنوان “ابزارهای زمان‌سنج” را به ایرپادهای خود اضافه کرده است. این دسته‌بندی مقادیر زمان را برای ایرپادها تعریف خواهد کرد. به هرحال هنوز به طور دقیق مشخص نیست که اپل چه برنامه‌ای برای ایرپادهای خود دارد.

نظر شما کاربران تک‌فارس در مورد این قابلیت‌های احتمالی ایرپادهای اپل چیست؟ دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها