یک شرکت اروپایی به نام Legend Helsinki که در ساخت لوازم تجملی و لوکس تخصص دارد. این شرکت برای آخرین سری گوشی تولید شده توسط اپل یعنی آیفون ایکس اس و همچنین اپل واچ ۴ یک شاهکار طراحی و تولید کرده است. قسمت پشتی این گوشی یک پنل قابل تعویض دارد و این شرکت برای این پنل طراحی های مختلفی انجام داده است؛ همانطور که گفتیم این قاب دارای طراحی های مختلفی است که هرکدام دارای رنگ های مختلف و ویژگی های خاص متفاوت است. طرح یکی از قاب ها دارای الماس های طبیعی و با کیفیت، پوست کروکدیل و فیبر کربن استفاده شده است. قیمت این مدل در حدو ۳۰۰۰ یورو است اما همین مدل برای آیفون ایکس اس مکس با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی بیشتر از ۴۰۶۰ یورو است.

این مدل برپایه سری آیفون ایکس ۵۱۲ گیگابایتی طراحی شده است اما اگر حافظه داخلی گوشی شما نصف این مدل است قیمت این قاب در حدود ۲۰۰ یورو ارزان تر از مدل ۵۱۲ گیگابایتی آن می‌شود. در هنگام خرید دو مدل آیفون ایکس اس معمولی و آیفون ایکس اس مکس باید ۱۳۰ یورو بیشتر برای خرید آیفون ایکس اس مکس بپردازید اما باید در ادامه گفت قیمت لوازم تزئینی مثل قاب و سایر لوازم و یا همین محصول اختلاف قیمت بسیار زیاد و چشم گیری وجود دارد؛ که همین موضوع باعث برتری آیفون ایکس اس معمولی نسبت به آیفون ایکس اس مکس می‌شود. در این مورد انتخاب با شماست که گوشیی را انتخاب کنید که لوازم جانبی آن خارج از دسترس است و یا بسیار گران قیمت و یا اینکه هر نوع لوازم جانبی و قطعه اضافیی را به راحتی برای آن پیدا کنید.

این شرکت دارای مدل های قدیمی و با قیمت های مختلفی هم هست که می‌توانید همه‌ی این مدل ها را از سایت ها و فروشگاه های مختلف تهیه کنید. این قاب دارای مدل های سفارشی است برای مثال شما می‌توانید از پوست تمساح، مار پیتون یا کوسه هم استفاده کنید. اما این را هم باید گفت هیچ چیز بدتر از این نیست که برای داشتن یک وسیله تزئینی و یا جانبی یک حیوان را بی دلیل کشت و از پوست آن استفاده کرد. در قست زیرین این قاب یک بخش فلزی کوچک وجود دارد که روی آن اسم شرکت سازنده را زده است. برای خرید این قاب هم می‌توانید به وبسایت شرکت سازنده مراجعه کنید و یا آن را از نمایشگاه های دوهه، سیدنی، هنگ کنگ و ماکائو تهیه کنید.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این موضوع چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها