هیچ شکی وجود ندارد که سال ۲۰۱۸ سال نمایشگرهای همراه با ناچ بوده است، اما به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۹ معطوف به بحث شکاف‌های نمایشگرها باشد. تنها چند روز پس از آن که سامسونگ از پنل جدید Infinity-O خود پرده برداری کرد، هوآوی یک پتنت را به ثبت رساند که به مفهومی مشابه مرتبط است. برای جزئیات بیشتر در ادامه همراه تکفارس باشید.

برای کسانی که بی اطلاع هستند باید بگوییم که صفحه نمایش جدید سامسونگ از یک شکاف یا بریدگی دایره‌ای شکل در گوشه سمت چپ برای قرار گیری دوربین جلویی دستگاه استفاده می‌کند. با این حال، هنگامی که به ایده هوآوی می‌رسیم، این شکاف دایره‌ای جای خود را به یک برش در نمایشگر با شکلی مشابه به شکاف بلندگو‌های معمول در پنل‌ جلویی گوشی‌ها می‌دهد. احتمالا، از این برش برای قرار دادن اسپیکر و هر سنسور  مورد نیاز دیگر در جلوی دستگاه استفاده خواهد شد. اما چیزی که هنوز معلوم نیست، محل قرار گیری دوربین سلفی است، چراکه در تصویر منتشر شده به نظر نمی‌رسد که شکاف موجود فضای کافی برای قرار گیری دوربین جلویی دستگاه را داشته باشد.

هوآوی هنوز برنامه‌های خود برای اجرای این نوع طراحی را تایید نکرده است و هیچ تضمینی نیز وجود ندارد که این شرکت از چنین طراحی استفاده کند. اما انتظار می‌رود که گلکسی S10 سامسونگ از پنل صفحه نمایش Infinity-O جدید بهره ببرد. هوآوی نیز یک طراحی مشابه را با سری آینده P30 خود که انتظار می‌رود در ماه مارس رونمایی شود، ارائه خواهد کرد.

با توجه به دستگاه‌های Mate 20 که همگی از چینش سه گانه دوربین استفاده می‌کنند، احتمالا سری P30 هوآوی نیز از چینشی مشابه استفاده خواهد کرد. همچنین احتمالا این پرچمدار با پردازنده کرین ۹۸۰ طراحی شده و می‌بایست با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی عرضه شود. به غیر از موارد فوق اظلاعات چندانی در مورد پرچمدار آینده هوآوی موجود نیست.

نظر شما در مورد پتنت جدید هوآوی چیست؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها