هوآوی دو کارمند خود را برای ارسال توییت سال نو از حساب کاربری شرکت که توسط یک گوشی آیفون پست شده بود، جریمه کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه همراه تکفارس باشید.

به گزارش تکفارس و به نقل از بلومبرگ، هوآوی آژانس رسانه‌های اجتماعی این شرکت در خارج از کشور را مقصر این اتفاق دانست، اما به دلایلی تصمیم گرفت تا دو تن از کارکنان بخش بازاریابی را جریمه کند. این مجازات شامل مبلغ CNY 5،۰۰۰ (حدود ۷۰۰ دلار) جریمه، یک پله تنزل مقام و عدم جلوگیری از ترفیع برای ۱۲ ماه آینده می‌شود.

بر اساس یادداشت داخلی که توسط بلومبرگ روئیت شده است یکی از این دو کارمند، رئیس تیم بازاریابی دیجیتال شرکت می‌باشد. همچنین در این گزارش آمده است که شرکت باید “مدیریت سخت‌تری بر تامین کنندگان و شرکا ” و “حوادثی نظیر افشای فرآیند‌ها و نحوه مدیریت” داشته باشد.

اما شاید جالب ترین بخش در مورد این گزارش چگونگی رخ دادن این اتفاق است. به نظر این توییت قرار بوده که از طریق نسخه دسکتاپ پست شود که قاعدتا مشکلی را ایجاد نمی‌کرد، اما به دلیل مشکلات در عدم اتصال به VPN در رایانه، مسئول رسانه‌های اجتماعی هوآوی از یک گوشی آیفون و سیم کارت رومینگ برای ارسال پیام سال نو در ۳۱ دسامبر استفاده کرده است.

دلیل اینکه برای ارسال این توییت در رایانه به VPN نیاز بوده است نیز عدم اجازه فعالیت توییتر در چین می‌باشد، درست همانند فیسبوک، گوگل و بسیاری از سرویس‌های اینترنتی غربی دیگر.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها