آخرین بروزرسانی امنیتی سامسونگ برای سپتامبر ۲۰۱۸ شامل یک ویژگی جدید برای دوربین دستگاه‌های گلکسی اس ۸ می‌شود. وجود فیلم برداری فوق آهسته در لیست تغییرات بروزرسانی OTA در کنار پچ امنیتی ماهانه گوگل ذکر شده است.

علاوه بر فیلم برداری فوق آهسته، اس ۸ و اس ۸ پلاس همچنین AR Emoji را نیز همانگونه که در لیست تغییرات ذکر شده است، دریافت خواهند کرد. در حالی که گلکسی اس ۹، اس ۹ پلاس و نوت ۹ می‌توانند ۹۶۰ فریم در ثانیه با وضوح ۷۲۰p تا ۰٫۴ ثانیه داشته باشند، گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸ نصف این فریم‌ها را با فرمت ۴۸۰ فریم در ثانیه و با وضوح ۷۲۰p در ۰٫۲ ثانیه یا ۰٫۴ ثانیه دریافت خواهند کرد.

ما در هفته گذشته شاهد انتشار بروزرسانی مشابهی برای نوت ۸ بودیم و اکنون به نظر می‌رسد که دیگر پرچمداران ۲۰۱۷ نیز این ویژگی‌های جدید برای دوربین را دریافت خواهند کرد.

این بروزرسانی تا به کنون عمدتا برای مدل‌های اروپا با تراشه اگزینوس به صورت OTA منتشر شده و حجمی حدود ۵۵۳ مگابایت را دارا می‌باشد. در همین حال، Reddit ذکر کرده است که حداقل واحد‌های فروخته شده توسط Sprint در ایالات متحده نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

آیا شما هم این بروزرسانی را دریافت کرده‌اید؟ تجربیات استفاده از قابلیت جدید و مدل گوشی‌ خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها