به تازگی توسعه دهندگان XDA تغییرات اندروید نسخه ۹ پای را که برای گوشی +S9 در آینده عرضه خواهد شد را منتشر کردند. اکنون XDA اسنادی را یافته است که نشان می‌دهد ۴ مدل از گوشی گلکسی S10 عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها دارای قابلیت شبکه ۵G می‌باشد.

در فایل‌های اولیه نرم افزار، ۴ دستگاه با نام کدی beyond 0 ، beyond 1، beyond 2 و beyond 2 5G وجود دارد. فایل‌های کوچک‌تری که دارای این اسامی می‌باشند چیزی جز همین نام‌های کدی نمی‌باشند.

هر مدل نام beyond را دارد که نام کدی اصلی برای گوشی گلکسی S10 می‌باشد. در کنار آن عدد ۰ قرار دارد که کوچک‌ترین اندازه را در بین این گوشی‌ها دارد، ۱ اندازه متوسط و ۲ نیز بزرگ‌ترین آن‌ها می‌باشد. ممکن است سامسونگ در نظر داشته باشد ۳ نسخه از گلکسی S10 را عرضه کند، همانند شرکت اپل که امسال ۳ مدل از آیفون X را عرضه خواهد کرد.

حرف “q” در اسامی نشان دهنده تراشه Snapdragon شرکت کوالکام و مدل بدون حرف “q” دارای تراشه اگزینوس خود شرکت سامسونگ می‌باشد. اکثر این دستگاه‌ها اسمشان با حرف “lte” پایان می‌یابد و واضح است که مربوط به شبکه ۴G است، اما مدل‌هایی از beyond 2 هم هستند که دارای حرف “۵G” می‌باشند.

انتظار داریم که beyond 0 مدلی با سایز ۵٫۸ اینچی گلکسی S10 باشد که البته دارای دوربین تکی در پشت گوشی نیز خواهد بود. مدل beyond 1 ممکن است مدلی با سایز ۵٫۸ اینچی و دوربین دوگانه و یا صفحه نمایش بزرگ‌تر باشد که بین S10 و +S10 قرار می‌گیرد. مدل بعدی نیز beyond 2 است که گلکسی +S10 با سایز احتمالا ۶٫۴۴ اینچ و دوربین سه گانه در پشت و دوربین دوگانه در قسمت جلویی گوشی باشد. مدل beyond 2 5G نیز نسخه دارای شبکه ۵G همان گلکسی +S10 خواهد بود.

البته باید خاطر نشان کرد که این لیست هیچ تضمینی از عرضه ۴ نسخه از گلکسی S10 را نمی‌دهد و تا تایید سامسونگ نمی‌توان به آن اتکا کرد. هنوز زود است که ادعا کنیم سامسونگ پرچم‌دار بعدی خود را با قابلیت شبکه ۵G عرضه کند.

در بحث قدرت پردازشی نیز طبق گزارش XDA، گلکسی S10 ممکن است از تراشه Snapdragon 8150 و یا اگزینوس ۹۸۲۰ بهره ببرد. همچنین مدل دارای شبکه ۵G نیز ار مودم کوالکام X50 یا اگزینوس ۵۱۰۰ استفاده کند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها