شرکت Next Games بیش از یک سال است که در حال تلاش برای آوردن Blade Runner 2049 به نمایشگرهای کوچکتر در فرمت یک بازی موبایلی است. حدود یک ماه پیش، توسعه دهندگان شروع به آزمایش بازی کردند، اما بسیاری از آن‌ها نتوانستند آن را نصب کنند، زیرا این بازی در همه کشورها در دسترس نبود.

به نظر می‌رسد که اکنون همه چیز برای Blade Runner 2049 خوب پیش می‌رود، زیرا این بازی در حال حاضر تقریبا برای هر کسی که دارای یک دستگاه اندرویدی باشد و به فروشگاه گوگل پلی دسترسی دارد، قابل نصب است. ما همچنین به لطف توضیحات بازی در گوگل پلی جزئیات بیشتری از آن دریافت کرده‌ایم.

شخصیت‌های مورد علاقه خود را از جهان Blade Runner انتخاب کنید و با استفاده از مهارت‌های منحصر به فرد هرکدام از آن‌ها بر هر گونه تهدیدی غلبه کنید. تیم خود را برای اهداف چالش برانگیزتر و با خطرات بیشتر که دارای پاداش‌های بزرگتری نیز هستند، قوی‌تر کنید. به عنوان یک Blade Runner از مکان‌های آشنایی که در فیلم‌های این سری بوده دیدن کنید و در خیابان‌های زیر زمینی لس آنجلس دوام آورده و زنده بمانید.

Blade Runner 2049 همچنین حالت چند نفره را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به بازیکنان کمک می‌کند تا برای انجام مأموریت‌های مختلف به یکدیگر ملحق شوند. گیم پلی Blade Runner 2049  از نوع RPG است که بازیکنان می‌توانند از توانایی‌های ویژه کارکترهای خود برای بدست آوردن برتری در این بازی استفاده کنند.

متاسفانه، ما هنوز نمی‌دانیم که دقیقا چه زمانی بازی به طور کامل منتشر خواهد شد، اما حداقل می‌توانید در این نسخه بتا از بازی کلیات آن را تجربه کنید، بنابراین پیش رفته و Blade Runner 2049 را به صورت رایگان از طریق فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها