هنگامی که اپل واچ سری ۴ را در کنار سه آیفون جدید توسط اپل رونمایی شد، توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. صفحه نمایش بزرگ‌تر و ویژگی‌های جدید آن را تبدیل به انتخاب بسیاری از کاربران کرده است. درواقع فروش این ساعت هوشمند جدید بیش از انتظارات کارشناسان بوده، اما به نظر می‌رسد که حتی خود اپل نیز تحت تاثیر میزان تقاضای آن قرار گرفته است.

با توجه به منابع این صنعت، Quanta Computer که شرکت مسئول تولید اپل واچ سری ۴ است، ظرفیت کارخانه خود در چانگشو، چین را در حال حاظر به حداکثر رسانده است. این شرکت به سرعت درحال منتاژ تعداد زیادی ساعت هوشمند است، اما به نظر اپل این مقدار کافی نیست.

برای کمک به این وضعیت دشوار، اپل به Compal Electronics مراجعه کرده است. Compal تامین کننده اپل واچ‌های سری ۳ اپل است، اما به زودی بخش منتاژ سری ۴ این محصول را نیز راه اندازی خواهد کرد. علیرغم شباهت‌هایی در طراحی، ساخت یک محصول کاملا متفاوت کار ساده‌ای نیست، بنابراین تولید انبوه در کارخانه Compal از ماه نوامبر امسال آغاز خواهد شد.

اگرچه که این کار باعث نمی‌شود که اپل واچ‌ها سریع‌تر از زمان موعد عرضه شوند اما اپل با این کار خود را برای فصل تعطیلات آینده آماده خواهد کرد، زمانی که هزاران اپل واچ در این تعطیلات به فروش خواهند رسید.

متخصصان بازار پیش بینی می‌کنند که اپل در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۸٫۵ میلیون ساعت هوشمند را در بازار عرضه خواهد کرد، که احتمالا سهم بالای ۳۵ درصدی آن‌ها از بازار فعلی را افزایش خواهد داد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها