تقریبا یک ماه پیش بود که موتورولا شروع به ارسال بروزسانی اندروید ۸٫۰ را برای دو دستگاه G5 و G5 Plus شروع کرده بود ولی طبق اطلاعیه خود کمپانی، این بروزرسانی رسمی نبود و در بخش آزمایشی قرار داشت ولی حالا اعلام شده که از دیروز، بروزرسانی Android Oreo شروع شده ولی فعلا قرار است این بروزرسانی فقط در چند منطقه انجام شود.

در ابتدا قرار است بروزرسانی ورژن اندروید Moto G5 فقط در مکزیک قابل دسترسی باشد و برای نسخه پلاس این دستگاه نیز در هند و برزیل این آپدیت موجود شده است. ب علاوه تمام این محدودیت ها در ارسال بروزرسانی، ظاهرا قرار شده که اندروید ۸٫۰ در اختیار تمامی کاربران این مناطق نیز قرار نگیرد و در ابتدا فقط عده ای محدود این کار را انجام دهند که در صورت بروز مشکل، سریعا و با کمترین مشکل، توانایی رفع آن وجود داشته باشد.

در آخرین اخبار کمپانی این مساله نیز اعلام شده که قرار است مناطق دیگر نیز در آینده ای نه چندان دور این بروزرسانی را دریافت کنند و فعلا کمپانی درحال تست اولیه آپدیت رسمی است. با اعلام این خبر، زمان رسمی ارسال این بروزرسانی برای آمریکا نامشخص مانده و این مساله برای تمامی مناطقی که در موج اول بروزرسانی نبوده اند، صدق می کند.

نظر شما راجع به این خبر چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها