در ماه می، فیسبوک گزارش داد که می‌خواهد رابط کاربری اپلیکیشن مسنجر خود را ساده‌تر کند و تب‌های آن را کاهش دهد تا کاربران راحت‌تر در این نرم‌افزار کار کنند. این طراحی دوباره حاوی رابط کاربری ساده‌تر، حالت تیره بهبود یافته و حذف برخی میانبرها و ویژگی‌های کمتر استفاده شده می‌باشد.

امروز نیز یکی از سایت‌های خبری از قول یک کاربر که اسکرین‌ شات‌هایی ارسال کرده بود، گزارش داد که بروزرسانی جدید فیسبوک مسنجر روی گوشی او نصب شده است. بر اساس ادعای این فرد، بروزرسانی مذکور از طریق سرورهای داخلی انجام شده است زیرا هیچ اعلانی مبنی بر بروزرسانی آن به وسیله گوگل پلی استور به چشم نمی‌خورد.

در قسمت پایینی فیسبوک مسنجر سه تب گفتگوها، مخاطبان و جستجو وجود دارد. این همان تغییراتی است که سبب شده ویژگی‌هایی همچون میانبرهای بازیها و گزینه‌های تجاری از بین بروند تا پنجره چت، رابط کاربری ساده‌تر با آیکون‌های مربوط میانبرها را در اطراف خود داشته باشد.

اگرچه در اسکرین شات‌های ارسال شده اثری از حالت تیره به چشم نمی‌خورد ولی همین که می‌بینیم بروزرسانی چگونه بر رابط کاربری فیسبوک مسنجر تأثیر گذاشته، اتفاق حیرت‌انگیزی به حساب می‌آید.

اگر شما هم بروزرسانی فیسبوک مسنجر را دریافت کرده‌اید، نظر خود را با دیگران در قسمت انتهای خبر به اشتراک بگذارید و بگویید چه زمانی موفق به نصب آن شده‌اید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها