تقسیم بندی گسترده‌ای در توزیع نسخه‌های سیستم عامل اندروید وجود دارد و بروزرسانی‌ها نیز هرگز به اندازه کافی زود منتشر نمی‌شوند. هر چند وقت یکبار، یک نمودار توزیع جدید منتشر می‌شود، این بار نیز می‌توانیم به این آمار و اراقم مراجعه کنیم. در ادامه همراه تکفارس باشید.

در آخرین نمودار منتشر شده، اندروید اوریو کمتر از یک پنچم از سهم بازار (۱۹٫۲٪ در مجموع نسخه‌های ۸٫۰ و ۸٫۱) را دارا می‌باشد، که نسبت به آخرین باری که این بررسی را انجام دادیم ۴٫۶ درصد افزایش پیدا کرده است. بزرگ‌ترین قسمت این نمودار نیز هنوز متعلق به اندروید نوقا است، اما نسبت به گذشته مقدار اندکی کاهش را تجربه کرده (۲۹٫۳٪ در مقابل ۳۰٫۸٪)، بنابراین می‌توان اینگونه برداشت کرد که بخشی از رشد آمار اندروید اوریو مربوط به بروزرسانی دستگاه‌های قدیمی‌تر است و نه فقط عرضه دستگاه‌های جدید با این نسخه از اندروید.

آخرین نسخه اندروید گوگل، یعنی اندروید ۹ پای اما هنوز جایی در این نمودار ندارد که البته جای تعجبی هم نیست، چراکه این نسخه از اندروید فعلا فقط برای گوشی‌های پیکسل و برخی از دستگاه‌های اندروید وان که به تازگی شاهد عرضه این بروزرسانی هستند، در دسترس قرار دارد.

شما از کدام نسخه از اندروید استفاده می‌کنید؟ مدل گوشی و نسخه اندروید دستگاه خود را در بخش دیددگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها