همانطور که می دانید در شرف کنفرانس جدید سامسونگ در ۱۱ اکتبر هستیم و به تازگی در تاییدیه دستگاه های آماده معرفی، تصاویری از جدیدترین دستگاه سامسونگ به بیرون درز پیدا کرده است.

به طور کلی، این دستگاه ظاهرا قرار است پیرو راه دستگاه Samsung Galaxy A7 2018 باشد و این حرف صرفا بخاطر شباهت های ظاهری این دو دستگاه است. اولین شباهتی که این دو دستگاه با یکدیگر دارند این است که هردو از طراحی بدون ناچ و یا به عبارتی دیگر Infinity Display استفاده کرده اند. شباهت دوم این دو دستگاه، در پشت گوشی و در بخش دوربین است و ظاهرا سامسونگ برخلاف عادت همیشگی خود در بکار بردن دوربین در وسط گوشی حالا تصمیم گرفته دوربین ها را به بغل دستگاه منتقل سازد و تنها تفاوت این دو دستگاه در بکار ردن دوربین، دو دوربین بودن گوشی Galaxy P30 است.

در حال حاضر خبر موثقی راجع به مشخصات درونی دستگاه به بیرون درز پیدا نکرده است ولی شایعات خبر از استفاده دستگاه از پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ می دهند که کمی ناامیدکننده بنظر می رسد چرا که به تازگی اسنپدراگون ۶۷۰ که پردازنده جدیدتری به شمار می رود معرفی شده است. این پردازنده قرار است با ۶ گیگابایت رم به همراه ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی درون دستگاه قرار بگیرد که بنظر می رسد سامسونگ اسلات میکرو اس‌دی را نیز برای آن تعبیه کرده باشد. هنوز خبری راجع به ظرفیت باتری دستگاه به گوش نرسیده است ولی بنظر می رسد کاربران هنگام خرید دستگاه، اندروید اورئو یا ۸٫۱ را بر روی آنمشاهده کنند.

نظر شما راجع به این خبر چیست؟ نظر خود را با تکفارس در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها