هنگامی که بحث از گوشی‌های هوشمند در میان باشد، بازار ایالات متحده اشباع شده است، اما هنوز تبلت‌ها در این بازار پتانسیل رشد را دارند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

بر اسا آمار تحقیقاتی از Pew Research، حدود ۹۹ درصد از افراد ۱۸-۴۹ ساله از تلفن همراه استفاده می‌کنند و ۹۱ درصد از این گروه از یک گوشی هوشمند استفاده می‌کنند. در مقایسه فقط ۵۸ درصد افراد بین ۱۸ تا ۴۹ ساله از یک تبلت استفاده می‌کنند و می‌توان به راحتی متوجه شد که تلبت‌ها فضای رشد بسیاری را دارا می‌باشند و اپل در این بخش غالب بازار در ایالات متحده به شمار می‌رود که با وجود رکود بازار توانسه کماکان به رشد خود در این زمینه ادامه دهد.

تنها رقبای اپل در دنیای تبلت‌ها، سامسونگ و آمازون هستند که البته آنقدرها هم به اپل نزدیک نیستند و احتمالا اپل با عرضه آیپد پروهای جدید در اواخر امسال به تسلط خود در این زمینه ادامه دهد.

از سوی دیگر، هنگامی که بحث گوشی‌های هوشمند در میان باشد، کار اپل برای فروش بیشتر در بازار آمریکا بسیار سخت خواهد بود. اما این شرکت اطمینان داده است که حتی با ارائه تلفن‌های گران قیمت و افزایش قیمت متوسط  فروش، سود آن‌ها کاهش نخواهد یافت. بنابراین جالب خواهد بود ببینیم که عرضه تولیدات جدید اپل به بازار چگونه بر این آمار و ارقام تاثیر خواهد گذاشت.ش

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها