اینستاگرام اخیرا یک ویژگی جدید به برنامه خود در گوشی‌های همراه اضافه کرده که Nametag نام دارد. با این ویژگی شما می‌توانید برچسب نام خود را ایجاد و سفارشی سازی کنید، سپس دیگران می‌توانند با اسکن آن شما را بدون نیاز به جستجوی نام کاربری و به طور مستقیم فالو کنند. در ادامه همراه تکفارس باشید.

گزینه Nametag در منوی سمت راست بالای صفحه نمایش در قسمت نمایه شما قرار دارد. از اینجا می‌توانید برچسب نام خود را ایجاد یا سفارشی سازی کنید.

برای اسکن تگ اشخاص دیگر، مجددا به همان منو رفته تا گزینه‌ای برای اسکن برچسب نام افراد دیگر را در قسمت پایین آن منو مشاهده کنید. حال تنها کافیست تا دوربین گوشی خود را در مقابل nametag آن شخص قرار داده تا حساب کاربری آن‌ها بر روی گوشی شما نشان داده شود.

اگرچه اینکار آنقدرها هم ساده‌تر از وارد کردن نام کاربری افراد به صورت دستی برای دسترسی به نمایه کاربری آن‌ها نیست اما اگر شما به هر دلیلی نخواهید که به صورت دستی اینکار را انجام دهید و یا اگر شخص مورد نظر داری نام کاربری طولانی و پیچیده‌ای است، می‌توانید از ویژگی Nametag برای افزودن آن‌ها به لیست دوستان خود استفاده کنید.

نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها