ایسوس می‌خواهد سال آینده سری ذن‌فون مکس خود را حداقل با دو مدل دیگر به نام‌های ذن‌فون مکس (M2) و ذن‌فون فون مکس پرو (M2) گسترش دهد.

اگرچه این دو گوشی تا کنون تأییدیه دریافت کرده‌اند ولی اگر قرار باشد ایسوس همان روش معمول خود را برای معرفی گوشیها به کار بگیرد، بعید می‌دانیم این دو دستگاه پیش از سال آغاز آینده میلادی معرفی شوند.

به نظر می‌رسد دو گوشی ذن‌فون مکس (M2) و ذن‌فون مکس پرو (M2) اخیراً در آژانس روسی تأییدیه اعتبار به نام EEC دیده شده‌اند. شماره مدل این دو گوشی به ترتیب KB633KL و KB631KL می‌باشد ولی نمی‌توانیم اینها را جزو نکات مهم بدانیم.

آنطور که مشخص است، ذن‌فون مکس (M2) و ذن‌فون مکس پرو (M2) با سیستم عامل اندروید O معرفی خواهند شد که البته در آن زمانی که از آنها رونمایی می‌شود، قدیمی است.

حالا با توجه به اینکه ایسوس قرار است ذن‌فون مکس (M2) و ذن‌فون مکس پرو (M2) را با اندروید O به عنوان پلتفرم پیش‌فرض معرفی نماید، شاید استقبال چندانی از آنها به عمل نیاید.

متأسفانه اسناد به نمایش درآمده در آژانس روسی EEC اطلاعات دیگری در مورد این دو گوشی منتشر نکرده‌اند ولی شاید بتوانیم حدس بزنیم که آنها از نظر باتری، دوربین و قیمت، فوق‌العاده خواهند بود.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان

    دسته‌ها